ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

14 maja 2018 r.

Miasto Gdynia partnerem „Lata z Radiem”

W tym roku inauguracja „Lata z Radiem” – sygnowanego przez Polskie Radio – zaplanowana jest na 23 czerwca. Partnerem wydarzenia jest Miasto Gdynia, a kierownikiem muzycznym – Piotr Metz.

Formuła tej dobrze znanej rodakom akcji, ma być odświeżona i uatrakcyjniona na miarę nowych oczekiwań i ambicji wielopokoleniowego audytorium – czytamy na stronie internetowej radia. Obejmie ona wielowątkową i dynamiczną audycję, której stałym elementem będą relacje reporterskie z całej Polski oraz festiwal muzyczny, przygotowywany wspólnie z Miastem Gdynia.

Tegoroczne „Lato z Radiem” ma być realizowane w bliskim kontakcie ze słuchaczami i w regionach wyróżniających się tradycjami, historią czy walorami krajobrazowymi. Na trasie reporterskich wyjazdów znajdzie się co najmniej 60 miejscowości, w których zostaną ulokowane plenerowe studia z radiowymi atrakcjami. Nie będzie jednak tradycyjnych już koncertów gwiazd w poszczególnych miastach.

Na zakończenie projektu, 26 sierpnia będzie się za to na gdyńskim Skwerze Kościuszki Festiwal „Lata z Radiem”. Organizatorzy zapewniają, że będzie to największa w Polsce, plenerowa, letnia impreza muzyczna o charakterze otwartym, transmitowana przez wszystkie anteny Polskiego Radia i portal polskieradio.pl. Kierownictwo artystyczne festiwalu objął dziennikarz muzyczny Piotr Metz.


Źródło: polskieradio.pl

Designed by