ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

30 sierpnia 2017 r.

Taylor Swift pobiła rekord Eda Sheerana

Najnowszy utwór Taylor Swift został najczęściej odtwarzaną piosenką w czasie 24 godzin od premiery. Tym samym kompozycja pobiła rekord należący poprzednio do Eda Sheerana.

W ciągu jednego dnia utwór zatytułowany Look What You Made Me Do doczekał się ponad 8 milionów odtworzeń w serwisie Spotify i stał się pod tym względem niekwestionowanym liderem. Poprzedni rekordzista – Shape of You – w ciągu tego samego czasu mógł pochwalić się wynikiem 6,87 miliona odsłuchań.

Co więcej, nie jest to jedyny rekord, który artystka pobiła przy okazji wydania swojego najnowszego singla. Taylor Swift dzięki teledyskowi do Look What You Made Me Do może pochwalić się również klipem, który zanotował największą ilość odsłon w ciągu 24 godzin od jego premiery. W ciągu niecałego dnia liczba jego odtworzeń przekroczyła 28 milionów. Według musicbusinessworldwide.com oznacza to, że w ciągu 24 godzin od premiery teledysk był oglądany z częstotliwością 3 milionów odsłon na godzinę.

Look What You Made Me Do – to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Taylor Swift, zatytułowanej Reputation. Premiera albumu odbędzie się 10 listopada bieżącego roku.

Źródło: musicbusinessworldwide.com


Designed by