ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

19 marca 2017 r.

Soundcloud wprowadza kolejne zmiany w swojej ofercie

Soundcloud uruchomił nową usługę streamingową, której miesięczna opłata wynosi 4,99 dolarów.

W niedawnym ogłoszeniu firma potwierdziła, że abonament za Soundcloud Go będzie wynosił niecałe 5 dolarów miesięcznie. Oprócz tego dotychczasowa usługa Premium, za którą użytkownicy płacili 9,99 dolarów, zostanie przekształcona na Soundcloud Go+. Różnica pomiędzy dwiema ofertami polega na tym, że tańsza opcja daje dostęp do 120 milionów różnych ścieżek i plików dźwiękowych, droższa zaś – do 150 milionów. Płatne usługi są także wolne od reklam.

Soundcloud posiada unikalną zawartość, której nie można znaleźć w żadnym innym serwisie. Jest to wyjątkowo atrakcyjne dla fanów muzyki, którzy chcą być na bieżąco ze wszystkimi nowościami związanymi z tą branżą – podkreśliła Alison Moore, jeden z dyrektorów Soundcloud, dodając jednocześnie:

Soundcloud Go jest odpowiedzią na prośby naszych użytkowników, którzy chcieli mieć możliwość dostępu do ogromnego katalogu zamieszczonego w naszym serwisie, jednocześnie uwalniając się od reklam, i korzystać z serwisu na żądanie.

Usługi Soundcloud Go i Soundcloud Go+ są na razie dostępne jedynie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Niemczech. Przed wykupieniem abonamentu użytkownicy mogą wypróbować darmową, próbną wersję każdej z usług i korzystać z niej przez 30 dni.

Źródło: musicbusinessworldwide.com


Designed by